Skip to main content
You have permission to edit this article.
Edit

Timesland scores


2019 all-region, all-district, all-conference girls soccer teams

2019 all-region, all-district, all-conference girls soccer teams

  • 0
{{featured_button_text}}
jf radford gsocc 060719 p01

Radford's Madison Page (right) was named Region 2C girls soccer player of the year.

REGION 6B

First team

Forward – Amanda Arnone, James River-Midlothian; Katelyn O’Donnell, Cosby; Kaylani Lee-Green, Colonial Forge; Ashlee Jordan, Franklin County; Kenzie Burns, Riverbend; Midfield – Lindsey Munyak, James River-Midlothian;  Lauren Beachy, James River-Midlothian; Katelyn Seagraves, Cosby; Katherine Quiring, Clover Hill; Defender – Kameron Simmonds, James River-Midlothian; Kaitlyn Riggleman, Riverbend; Ciera Hampton, Franklin County; Lucy Carll, Clover Hill; Kayleigh Shearer, Cosby; Goalkeeper – Elena Beasley, Colonial Forge.

Second team

Forward – Alexa Ramthun, Cosby; Riley Morrison, Colonial Forge; Ariel Farmer, Clover Hill; Amber Altice, Franklin County; Midfield – Kenna McCarthy, Clover Hill; Ellie Simonpietri, James River-Midlothian; Chloe Dowlen, Thomas Dale; Gracie Tritt, Riverbend; Defender – Olivia Crooks, James River-Midlothian; Brenna Kiel, Colonial Forge; Clarice Peters, Clover Hill; Erica Sellars, Franklin County; Kayley Unger, Cosby; Charlotte Patton, Riverbend; Goalkeeper – Abby Rieck, James River-Midlothian.

Player of the year

Kameron Simmonds, James River-Midlothian.

Coach of the year

Ian Stowe, James River-Midlothian.

REGION 5D

First team

Forward – Megan Watts, Mountain View; Alexa Stohr, Massaponax; Kora Jillions, Albemarle; Madeline St. Amand; Albemarle; Kaitlyn Venzen, Massaponax; Midfield – Brooke Burzynski, Mountain View; Kristina Venzen, Massaponax; Mikaela O’Fallon, Harrisonburg; Savannah Alexander, Albemarle; Morgan Dugan, Mountain View; Defender -- Carly Lane, Mountain View; Sara Frensley, Massaponax, Megan Schantz, Albemarle; Camryn Koviak, Patrick Henry; Ruby Darling, Mountain View; Goalkeeper – Jaya Daniel, Albemarle.

Second team

Forward – Olivia King, Harrisonburg; Mandy Lewis, Halifax County; Ashley Iscoa, Harrisonburg; Ava Baugh, North Stafford; Hailey Smith, North Stafford; Midfield – Jenni Pugh, Orange County; Louisa Prillaman, Patrick Henry; Izzie Rosche, Halifax County; Bailey Weatherby, Brooke Point; Cassidy Butler, Mountain View; Defender – Kate Yow, Albemarle; Sophia Sallah, Harrisonburg, Amira Lucas, Harrisonburg, Kelly Calderon, Stafford; Aliyah Hunter, North Stafford, Goalkeeper – Alexis Gress, North Stafford.

Player of the year

Megan Watts, Mountain View.

Coach of the year

Fernando Ramos, Mountain View.

REGION 4D

First team

Forward – Dylan Copeland, Salem; Caroline Cook, Bassett; Kaitlyn Lehnert, Charlottesville; Olivia Magenbauer, Jefferson Forest; Midfield – Kailyn Yeager, Jefferson Forest; Madison Gallagher, E.C. Glass; Lysie Findley, Liberty Christian; Sophia Palladino, Jefferson Forest; Skyler Prosser, Blacksburg; Madelyn Packer, Charlottesville; Defender – Caroline Wigboldy, E.C. Glass; Adrienne Harris, Carroll County; Megan Butcher, Jefferson Forest; Mari Garza, Blacksburg; McKenna Habeeb, Salem; Goalkeeper – Katie Evans, Salem.

Second team

Forward – Kaylei Newman, Carroll County; Elizabeth Burns, Charlottesville; Grace Holland, George Washington; Kelley O’Connor, William Byrd; Evelyn Goodwill, Jefferson Forest; Midfield - Haley Woodward, Salem; Anna Jenkins, Liberty Christian; Lacey Flanagan, Bassett; Eva Moeltner, Blacksburg; Margaret Neale, Charlottesville; Defender – Gabby Nixon, Amherst County; Annie Hooper, E.C. Glass; Julia Howard, Blacksburg; Eliza Schock, Charlottesville; Rebecca Allison, Jefferson Forest; Goalkeeper – Caroline Sheusi, Jefferson Forest.

Player of the year

Sophia Palladino, Jefferson Forest.

Coach of the year

Matt Newton, Jefferson Forest.

REGION 3C

First team

Forward – Katrine Berg, Western Albemarle; Julia Berg, Western Albemarle; Kayla Burton, Monticello; Kelsea Herring, Fluvanna County; Ariana Hernandez, Monticello; Midfield – Cami Hoke, Monticello; Elli Cox, Western Albemarle; Cristina Valladares, Fluvanna County; Cordelia O’Connell, Western Albemarle; Kaitlyn Craddock, Monticello; Defender – Taylor Emmert, Monticello; Macy Drumheller, Monticello; Kate DeJong, Western Albemarle; MaKenzie Scheel, Monticello; Ellie Plantz, Western Albemarle; Goalkeeper – Meredith Bowers, Turner Ashby.

Second team

Forward – Georgia Helein, Heritage; Erin Meier, Western Albemarle; Grace Mowery, Turner Ashby; Hannah Swartz, Monticello; Lindsey White, Broadway; Midfield – Molly Gobble, Western Albemarle; Haven Henry, Liberty; Kara Longenecker, Turner Ashby; Ravyn Mongold, Broadway; Reanna Slater, Monticello; Defender – Allyssa Hanson, Fluvanna County; Brynn Hinegardner, Broadway; Cassidy Lucas, Liberty, Emilee Ree, Turner Ashby; Baileigh Youngblood, Rustburg, Goalkeeper – Bailey Wood,  Western Albemarle; Maria Young, Liberty.

Player of the year

Katrine Berg, Western Albemarle.

Coach of the year

Thomas Warren, Monticello.

REGION 3D

First team

Forward – Makayla Metzler, Hidden Valley; Paige Sanchez, Hidden Valley; Mary-Randall Plunkett, Lord Botetourt; Ally Spangler, Lord Botetourt; Catherine Thacker, Cave Spring; Midfield – Briana Myers, Lord Botetourt; Julia Brown, Hidden Valley; Toni Perkins, Cave Spring; Briana Bitz, Magna Vista; Jamie Adams, Christiansburg; Defender – Lily Poff, Hidden Valley; Nereida Torres, Staunton River; Kala Fedison, Hidden Valley; Taylor Schindler, Cave Spring; Carley Walden, Christiansburg; Goalkeeper – Kaitlyn Green, Staunton River.

Second team

Forward – Claire Bunn, Abingdon; Morgan Smith, Magna Vista; Michaela Weber, Christiansburg; Emma Jones, Northside; Samantha Faw, Staunton River; Midfield – Macy Harder, Cave Spring, Mollie Poff, Hidden Valley; Emily Smith, Northside; Mackenzie Tuck, Lord Botetourt; Mary Katherine Boone, Staunton River; Defender – Balor Harold, Lord Botetourt; Abby Whitlock, Lord Botetourt; Jasmine Kitts, Christiansburg; Emma Janes, Hidden Valley; Mikel Johnson, Lord Botetourt; Lauren Kupec, Hidden Valley.

Co-players of the year

Briana Myers, Lord Botetourt; Lily Poff, Hidden Valley.

Coach of the year

Cory Carroll, Hidden Valley.

REGION 2C

First team

Forward – Madison Page, Radford; Taylor Fulcher, Appomattox County; Makenzie Page, Radford; Megan Hill, James River; Morgan Marshall, James River; Midfield – Abby Ransom, Appomattox County; Kala Myers, James River; Anna Turk, Radford; Zoe Webster, Giles; Rachel Hix, James River; Defender – Rachel Tuosto, Radford; Morgan Bryan, James River; Taylor Hamblin, Radford; Hanna Johnson, Appomattox County; Kathryn Vison, Radford; Goalkeeper – Colleen Peery, James River.

Second team

Forward – Kathryn Saunders, Dan River; Ashlynn Mitcham, Giles; Jordan Crouch, Glenvar; Summer Scruggs, Nelson County; Jessica Lucas, Glenvar; Midfield – Anna Kleppin, Radford; Kendall Birdlebough, Glenvar; Josey Walton, Appomattox County; Madison Williams, Giles; Kate Strong, Nelson County; Defender – Jessica Church, Giles; Sophie Graham, Radford; Tessa Johns, James River; Catherine Amos, James River; Jayla Fuhrman, Glenvar; Goalkeeper — Megan Thompson, Glenvar.

Player of the year

Madison Page, Radford.

Coach of the year

Maria Greco, Radford.

REGION 2D

First team

Forward – Kathryn Perdue, Graham; Rachel Carter, Richlands; Melina Turner, John Battle; Amanda Vermillion, Gate City; Lauren Webb, Central-Wise; Midfield – Ellie Lindsey, Richlands; Madison Chappell, John Battle; Mary Stuedeman, Central-Wise; Jamie Watts, Gate City; Katie Saunders, Tazewell; Defender – Michaela Monk, John Battle; Jantzen Taylor, Richlands; Julia Day, Graham; Caitlin Hampton; Virginia High; Emily Ledford, Lee; Goalkeeper – Gracie Billings, Marion.

Second team

Forward – Siearra Phillips, Graham; Raelle White, Tazewell; Haley Anderson, Lee; Sydney Hall, Union; Tara Wyatt, Graham; Midfield – Sara Rinehardt, Richlands; Carrianne Kinder, Graham; Abby Williams, Gate City; Lauren Mulkey, Central-Wise; Amber Kimberlin, Marion; Defender – Isabella Jesse, John Battle; Caroline Mullins, Central-Wise; Sierra Baker, Union; Grace Aiello, Graham; Amanda Snead, Lebanon; Goalkeeper – Haley Tham, Virginia High.

Player of the year

Michaela Monk, John Battle.

Coach of the year

Colleen Shirey, John Battle.

REGION 1C

First team

Forward – Jessica Musselman, Auburn; Lyndsay Harris, Auburn; Shae Davis, Eastern Montgomery; Stephanie Gardner, Bath County; Mari Esquivel, Galax; Midfield – Elli Underwood, Eastern Montgomery; Sarah Weatherspoon, Eastern Montgomery; Elizabeth Tomlin, Auburn; Laken Smith, Eastern Montgomery; Brianna Lohrman, Auburn; Defender – Jessie Blankenship, Eastern Montgomery; Abby Lafon, Auburn; Mackenzie Kidwell, Eastern Montgomery; Abby Coe, Auburn; Katelyn Lafon, Auburn; Goalkeeper – Brandi Holmes, George Wythe.

Second team

Forward – Jillian Wheeler, Parry McCluer; Montana Flint, Parry McCluer; Fenia Skovira, Bath County; Nevada Kinser, George Wythe; Autumn Guthrie, George Wythe; Midfield – Camden Smith, Bath County; Reyna Osuna, Galax; Maia Baldridge, Parry McCluer; Lydia Showalter, George Wythe; Mariah Faulkner, George Wythe; Defender – Jillian Brown, Bath County; Autumn Hanson, Parry McCluer; Jissella Avila Estrada, Galax; Lindsey Sweet, George Wythe; Morgan Bahnken, Eastern Montgomery; Goalkeeper – Madison Kirkpatrick, Parry McCluer.

Player of the year

Elli Underwood, Eastern Montgomery.

Coach of the year

Whittney Shaver, Eastern Montgomery.

BLUE RIDGE DISTRICT

First team

Forward – Kelly O’Connor, William Byrd; Samantha Faw, Staunton River; Emma Jones, Northside; Mary-Randall Plunkett, Lord Botetourt; Ally Spangler, Lord Botetourt; Midfield – Briana Myers, Lord Botetourt; Mary Katherine Boone, Staunton River; Emily Smith, Northside; Ava Brumfield, Lord Botetourt; Jenna Rozenboom, William Byrd; Defender – Nereida Torres, Staunton River; Sariann Reyes, Northside; Abby Whitlock, Lord Botetourt; Rachel Phillips, Lord Botetourt; Vinita Patel, Northside; Goalkeeper – Kaitlyn Green, Staunton River.

Second team

Forward – Abigail Barlow, Staunton River; Zury Marquez, William Fleming; Autumn Bonhotel, Lord Botetourt; Heather Johnson, Lord Botetourt; Brooke Kreider, Lord Botetourt; Midfield – Skylar Mathis, William Byrd; Mackenzie Tuck, Lord Botetourt; Courtney Kuipers, Staunton River; Fahtemeh Mahdinezhad, William Fleming; Kayla Bowles, Lord Botetourt; Defender – Hannah Schram, William Byrd; Alia Figueredo, William Fleming; Balor Harold, Lord Botetourt; Carley Ritter, William Byrd; Mikel Johnson, Lord Botetourt; Caroline Faulkner, William Byrd; Goalkeeper – Natalie Overstreet, William Fleming.

Player of the year

Briana Myers, Lord Botetourt.

Coach of the year

Giuseppe D’Arpa, Lord Botetourt.

PIEDMONT DISTRICT

First team

Forward – Carolina Cook, Bassett; Abbie Lane, Bassett, Amber Altice, Franklin County; Ashlee Jordan, Franklin County; Morgan Smith, Magna Vista; Midfield – Allie Lane, Bassett; Courtney Johnson, Franklin County; Madeline Sellars, Franklin County; Brianna Bitz, Magna Vista; Lacey Flanagan, Bassett; Defender – Emily Sechrist, Bassett; Olivia Blankenship, Franklin County; Ciara Hampton, Franklin County; Robi Young, Franklin County; Erica Sellars, Franklin County; Goalkeeper – Alejandra Perez, Magna Vista.

Second team

Forward – Samantha Chaudet, Franklin County; Sarah Crawford, Franklin County; Mandy Lewis, Halifax County; Anna Lewis, Magna Vista; Riley Mills, Tunstall; Midfield – Campbell Ferguson, Bassett; Grace Holland, George Washington; Izzy Rosche, Halifax County; Elli McGovern, Martinsville; Defender – Brooke Tilley, Bassett; Hanna Moxley, Magna Vista; Victoria Pritchett, Magna Vista; Mary Ashbrook, Martinsville; Stephanie Escobedo, Tunstall; Goalkeeper -- Gracie Webster, Bassett.

Co-players of the year

Ashlee Jordan, Franklin County; Ciara Hampton, Franklin County.

Coach of the year

Moe Potter, Franklin County.

RIVER RIDGE DISTRICT

First team

Forward – Catherine Thacker, Cave Spring; Julia Johnson, Christiansburg; Shelby Marlman, Salem; Paige Sanchez, Hidden Valley; Makayla Metzler, Hidden Valley; Midfield – Toni Perkins, Cave Spring; Louisa Prillaman, Patrick Henry; Skyler Prosser, Blacksburg; Eva Moeltner, Blacksburg; Julia Brown, Hidden Valley; Defender – Lily Poff, Hidden Valley; Mari Garza, Blacksburg; McKenna Habeeb, Salem; Carly Walden, Christiansburg; Tayler Schindler, Cave Spring; Goalkeeper – Katie Evans, Salem.

Second team

Forward – Michaela Weber, Christiansburg; Annie Bond, Salem; Brooke Arnold, Pulaski County; Kayla Monaghan, Blacksburg; Morgan Cheynet, Blacksburg; Midfield – Mollie Poff, Hidden Valley; Macey Harder, Cave Spring; Jamie Adams, Christiansburg; Haley Woodward, Salem; Dylan Copeland, Salem; Defender – Kayla Fedison, Hidden Valley; Abigail Rutigliano, Cave Spring; Haley Bragg, Christiansburg; Camryn Koviak, Patrick Henry; Julia Howland, Blacksburg; Goalkeeper -- Kinsey Verbrugge, Blacksburg.

Player of the year

Skyler Prosser, Blacksburg.

Coach of the year

Josh Jones, Salem.

SEMINOLE DISTRICT

First team

Forward – Olivia Magenbauer, Jefferson Forest; Evelyn Goodwill, Jefferson Forest; Karley Stephens, Liberty Christian; Midfield – Sophia Palladino, Jefferson Forest; Madison Gallagher, E.C. Glass; Susanne Germeroth, Brookville; Lysie Findley, Liberty Christian; Anna Jenkins, Liberty Christian; Kailyn Yeager, Jefferson Forest; Georgia Helein, Heritage; Defender – Megan Butcher, Jefferson Forest; Kaki Johnson, E.C. Glass; Annie Hooper, E.C. Glass; Cassidy Lucas, Liberty; Midfield/Defender – Caroline Wigboldy, E.C. Glass; Goalkeeper – Shay Jerome, E.C. Glass.

Second team

Forward – Amanda Parrow, Liberty Christian; Victoria Newman, Jefferson Forest; Schyler Sitton, Rustburg; Tracy Tarkenton, Heritage; Kenna Brehm; Grayson Yeager, Jefferson Forest; Ava Davis, Jefferson Forest; Midfield – Taylor Mason, Jefferson Forest; Haven Henry, Liberty; Brooke Eby, Amherst County; Defender – Gabby Nixon, Amherst County; Rebecca Allison, Jefferson Forest; Mady Schubert, Liberty Christian; Shae Dewey, Liberty Christian; Lydia Ashcroft, E.C. Glass; Goalkeeper – Caroline Sheusi, Jefferson Forest.

Player of the year

Sophia Palladino, Jefferson Forest.

Coach of the year

Tate Royer, E.C. Glass.

SOUTHWEST DISTRICT

First team

Forward -- Kathryn Perdue, Graham; Rachael Carter, Richlands; Siearra Phillips, Graham; Katie Saunders, Tazewell; Raelle White, Tazewell; Midfield -- Ellie Lindsey, Richlands; Tara Wyatt, Graham; Sara Rinehardt, Richlands; Carrianne Kinder, Graham; Amber Kimberlin, Marion; Defender -- Jantzen Taylor, Richlands; Julia Day, Graham; Caitlin Hampton, Virginia High; Grace Aiello, Graham; Amanda Snead, Lebanon; Sage Dagout, Tazewell; Abbi Davis, Tazewell; Goalkeeper, Gracie Billings, Marion.

Co-players of the year

Kathryn Perdue, Graham; Ellie Lindsey, Richlands.

Coach of the year

Molly Thompson, Tazewell.

VALLEY DISTRICT

First team

Forward – Lindsey white, Broadway; Olivia King, Harrisonburg; Kayla Atwood, Broadway; Molly Hellwig, Rockbridge County; Grace Mowry, Turner Ashby; Midfield – Mikaela O’Fallon, Harrisonburg; Addy Stevens, Waynesboro; Hilda Rodriguez, Spotswood; Meredith Lloyd, Fort Defiance; Ravyn Mongold, Broadway; Defender – Brynn Hinegardner, Broadway; Jordie Roberts, Waynesboro; Olivia Paladino, Spotswood; Paige Crawford, Fort Defiance; Emily Reese, Turner Ashby; Goalkeeper – Meredith Bowers, Turner Ashby.

Second team

Forward – Megan Kuller, Fort Defiance; Kate Ledford, Waynesboro; Ashley Iscoa, Harrisonburg; Avery Nussbaum, Broadway; Malorie Harris, Rockbridge County; Midfield – Kara Longenecker, Turner Ashby; Faith Jones, Broadway; Ellie Witmer, Broadway; Liliana Vargas, Rockbridge County; Abby Sirkora, Waynesboro; Defender – Abigail Fornadel, Harrisonburg; Brooke Ritchie, Broadway; Sophia Sallah, Harrisonburg; Ayden Jones, Fort Defiance; Eryn Price, Rockbridge County; Goalkeeper – Amelia Mitchell, Harrisonburg.

Player of the year

Mikaela O’Fallon, Harrisonburg.

Coach of the year

Amy Cerelli, Broadway.

MOUNTAIN EMPIRE DISTRICT

First team

Forward – Jessica Musselman, Auburn; Nevada Kincer, George Wythe; Lyndsay Harris, Auburn; Mari Esquivel, Galax; Jessica Hart, Grayson County; Midfield – Elizabeth Tomlin, Auburn; Lydia Showalter, George Wythe; Brianna Lohrmann, Auburn; Reyna Osuna, Galax; Mariah Faulkner, George Wythe; Defender – Abby Lafon, Auburn; Lindsey Street, George Wythe; Abby Coe, Auburn; Jissela Avila Estrada, Galax; Katelyn Lafon, Auburn; Goalkeeper – Brandi Holmes, George Wythe.

Second team

Forward – Autumn Guthrie, George Wythe; Emma Sutphin, Auburn; Gabby Solorzano, Galax; Anna Pauley, Bland County; Hailey McNutt, Grayson County; Midfield – Tatum Robinson, George Wythe; Brooklyn Compton, Bland County; Lakin Hall, Grayson County; Lilly Messner, Auburn; Marlen Robles, Galax; Defender – Olyvia Bedwell, George Wythe; Taylor Eversole, Bland County; Macey Alderman, Grayson County; Lianne Veggeberg, Auburn; Anna Hix, Galax; Goalkeeper – Rachel Rodriguez, Auburn.

Player of the year

Jessica Musselman, Auburn.

Coach of the year

Ashley Moreno, Auburn.

PIONEER DISTRICT

First team

Forward – Shae Davis, Eastern Montgomery; Jillian Wheeler, Parry McCluer; Stephanie Gardner, Bath County; Montana Flint, Parry McCluer; Fenia Skovira, Bath County; Midfield – Elli Underwood, Eastern Montgomery; Sarah Weatherspoon, Eastern Montgomery; Laken Smith, Eastern Montgomery; Mala Baldridge, Parry McCluer; Camden Smith, Bath County; Defender – Jessi Blankenship, Eastern Montgomery; Mackenzie Kidwell, Eastern Montgomery; Morgan Bahnken, Eastern Montgomery; Autumn Hanson, Parry McCluer; Jillian Brown, Bath County; Goalkeeper – Madison Kirkpatrick, Parry McCluer.

Second team

Samantha Newcomb, Eastern Montgomery; Ugne Pelikyte, Parry McCluer; Jennifer Ford, Bath County; Alicia Schwazzenberg, Bath County; Yesenia Mercado, Eastern Montgomery; Sierra Kirkpatrick, Parry McCluer; Octavia Richardson, Parry McCluer; Faith Nicholls, Bath County; Emilie Raczynski, Eastern Montgomery; Kassedi Estes, Bath County.

Player of the year

Elli Underwood, Eastern Montgomery.

Coach of the year

Whittney Shaver, Eastern Montgomery.

THREE RIVERS DISTRICT

First team

Forward -- Madison Page, Radford; Kaylei Newman, Carroll County; Ashlyn Mitcham, Giles; Jessica Lucas, Glenvar; Megan Hill, James River; Midfield -- Adrienne Harris, Carroll County; Makenzie Page, Radford; Jordan Crouch, Glenvar; Zoe Webster, Giles; Madison Williams, Giles; Defender -- Rachel Tuosto, Radford; Jayla Fuhrman, Glenvar; Jessica Church, Giles; Megan Hix, James River; Catherine Amos, James River; Goalkeeper -- Colleen Peery, James River.

Second team

Forward -- Devyn Gossett, Floyd County; Anna Turk, Radford; Regan Meadows, Alleghany; Haley Manuel, Carroll County; Morgan Marshall, James River; Midfield -- Kayla Myers, James River; Carlee Landford, Alleghany; Nadine Shannon, Floyd County; Kendall Birdlebough, Glenvar; Defender -- Taylor Hamblin, Radford; Lindsey Briley, Carroll County; Kit Murphy, Floyd County; Kathryn Vinson, Radford; Cassidy Edwards, Carroll County; Goalkeeper -- Meghan Thompson, Glenvar.

Player of the year

Madison Page, Radford.

Coach of the year

Nikki Greco, Radford.

BLUE RIDGE CONFERENCE

First team

Abby Stapleton, Eastern Mennonite; Julia Brown, North Cross; Isabella Conklin, Covenant; Ava Galgano, Eastern Mennonite; Emme Gravely, Virginia Episcopal; Chloe Ingersoll, New Covenant; Kianna Johnson, Miller; Stella Maton, Covenant; Mary Blair McLean, Virginia Episcopal; Chloe Mitchell, Covenant; Adoria Sanders, North Cross.

Second team

Alyson Gammons, Carlisle; Emily Grass, Chatham Hall; Daisy Harris, Carlisle; Claire McCartney, Covenant; Teagan Murrie, Covenant; Marta Wagmann Otero, Miller; Delali Som-Pimpong, Chatham Hall; Katy Thompson, Virginia Episcopal; Bay Twilla, Carlisle; Macy Wagoner, Carlisle; Emma Zealand, New Covenant.

Player of the year

Abby Stapleton, Eastern Mennonite.

Be the first to know

* I understand and agree that registration on or use of this site constitutes agreement to its user agreement and privacy policy.

Related to this story

Get up-to-the-minute news sent straight to your device.

Topics

Breaking News

Sports Breaking News

News Alert